Twój login

Szybki dostęp do Twojego Portalu Klienta.   

 

Do Portalu Klienta

 

Skontaktuj się z nami!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o faktoringu GRENKE?


Zadzwoń do nas: +48 61 8711 500

 

LEASING

GRENKE oferuje również szybki, prosty i dopasowany do potrzeb Twojej firmy leasing.  Sprawdź go na grenkeleasing.pl

 

O nas

Zaliczamy się do grona małych i średnich przedsiębiorstw, dlatego tak dobrze rozumiemy specyfikę ich funkcjonowania. Jesteśmy niezależni od banków. Dbamy o rozwój Twojej firmy oferując faktoring, którego podstawowymi elementami są: finansowanie należności, administracja należnościami i opcjonalnie, przejęcie ryzyka braku zapłaty od odbiorcy.

 

Jak to działa? 

Sfinansujemy Twoje należności w ciągu 24h od wystawienia faktury. Zweryfikujemy Twoich odbiorców, zadbamy o ich dyscyplinę płatniczą  i na bieżąco będziemy monitorować kondycję finansową firm objętych faktoringiem. Doskonale rozumiemy potrzeby Twoje i Twoich odbiorców. Wesprzemy Cię w zarządzaniu należnościami tak, byś Ty mógł skoncentrować się na maksymalizowaniu zysków z Twojej firmy.

 

Współpracujemy z firmami, które na co dzień doświadczają trudności w spełnieniu wygórowanych wymagań stawianych przez większość banków. Rozumiemy specyfikę Twojej działalności. Zgodnie z filozofią GRENKE, dbamy o utrzymanie partnerskich relacji. Proponujemy rozwiązania, które pozwolą Ci zachować płynność finansową, cieszyć się swobodą i dbać o rozwój firmy. Zależy nam na Twoim sukcesie, bo przecież Twój sukces to także sukces GRENKE!

 

Faktoring GRENKE daje Ci możliwość skorzystania z rozwiązań przyjaznych i dopasowanych do Twoich potrzeb. Zapewniamy wiarygodną ocenę zdolności kredytowej Twoich Klientów i dajemy gwarancję natychmiastowej wypłaty środków. Mamy w tym obszarze wieloletnie doświadczenie, z którego również Ty możesz teraz korzystać!