Twój login

Szybki dostęp do Twojego Portalu Klienta.   

 

Do Portalu Klienta

 

Skontaktuj się z nami!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o faktoringu GRENKE?


Zadzwoń do nas: +48 61 8711 500

 

LEASING

GRENKE oferuje również szybki, prosty i dopasowany do potrzeb Twojej firmy leasing.  Sprawdź go na grenkeleasing.pl

 

GRENKE w Polsce

GRENKE to ekspert w finansowaniu inwestycji dla małych i średnich firm. W Polsce jesteśmy obecni od 2003 roku, kiedy to GRENKELEASING Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność jako franczyza Grupy GRENKE. W przeciągu kilku lat nastąpił dynamiczny rozwój firmy, co zaowocowało przekształceniem jej w roku 2008 w oddział będący częścią skonsolidowanej Grupy GRENKE.

 

Od 14 lat oferujemy przedsiębiorcom leasing i cały czas konsekwentnie  poszerzamy portfolio naszych Klientów i Partnerów. Sami również stale się rozwijamy i zwiększamy zakres usług, z których można skorzystać praktycznie w całym kraju. Od października 2016 oferujemy również faktoring.

 

W Polsce GRENKE Leasing posiada 4 biura regionalne: w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, a siedziba główna firmy mieści się w Poznaniu. GC Faktoring Polska - franczyza GRENKE – również ma swoją siedzibę w Poznaniu.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych Klientów, dlatego chcemy umożliwiać im dostęp do najnowocześniejszych technologii. Codziennie 45 pracowników GRENKE w Polsce proponuje rozwiązania finansowe, które będą wspierać swobodny rozwój firm. Tak, aby przedsiębiorcy mogli się skupić na swoich projektach, a kwestie finansowania ich pozostawić profesjonalistom.