Twój login

Szybki dostęp do Twojego Portalu Klienta.   

 

Do Portalu Klienta

 

Skontaktuj się z nami!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o faktoringu GRENKE?


Zadzwoń do nas: +48 61 8711 500

 

LEASING

GRENKE oferuje również szybki, prosty i dopasowany do potrzeb Twojej firmy leasing.  Sprawdź go na grenkeleasing.pl

 

Postaw na sprawdzonego Partnera: Grupa GRENKE.

Historia GRENKE rozpoczęła się od wizji jednego człowieka w niemieckim Baden-Baden w 1978 roku. Założycielem marki jest Wolfgang Grenke, który dostrzegł niszę na rynku i jako pierwszy postawił na specjalizację – leasing sprzętu IT i urządzeń biurowych o stosunkowo niskiej wartości. Wybór okazał się bardzo trafny i firma szybko zaczęła się rozwijać, kierując swoją ofertę głównie do małych i średnich przedsiębiorstw.

 

W 1997 roku firma GRENKE przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a w 2000 roku weszła na niemiecką giełdę (Börse Frankfurt). Od marca 2003 roku firma GRENKE jest również notowana w indeksie SDAX. Przez cały ten czas organizacja pozostała wierna swojej pierwotnej filozofii i koncepcji strategicznej, według której to rozwój małych i średnich przedsiębiorstw jest w centrum jej zainteresowania.

 

Stawiamy na indywidualną obsługę, zoptymalizowane rozwiązania finansowe, uproszczone procedury i elastyczność, które pozwalają nam świadczyć usługi każdej firmie. Te wartości były nam bliskie od początku naszej działalności i dzięki nim do dzisiaj, z sukcesem rozwijamy Grupę GRENKE, zarówno w zakresie leasingu, usług bankowych, jak i faktoringu. Klienci są fundamentem naszego biznesu, dlatego ogromny nacisk kładziemy na obsługę posprzedażową i utrzymywanie długofalowych relacji. W GRENKE jesteśmy dla Ciebie gdziekolwiek i kiedykolwiek nas potrzebujesz − prawie na całym świecie.

 

 

www.grenke-group.com