Twój login

Szybki dostęp do Twojego Portalu Klienta.   

 

Do Portalu Klienta

 

Skontaktuj się z nami!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o faktoringu GRENKE?


Zadzwoń do nas: +48 61 8711 500

 

LEASING

GRENKE oferuje również szybki, prosty i dopasowany do potrzeb Twojej firmy leasing.  Sprawdź go na grenkeleasing.pl

 

 

GRENKE specjalizuje się w leasingu oraz promowaniu rozwiązań finansowych dla małych  i średnich firm. Dzięki temu firma GRENKE uzyskała przewagę i wysoką pozycję na rynkach europejskich i światowych. Ciągły rozwój oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pozwoliło nam rozpocząć z sukcesami również działalność faktoringową, która cieszy się obecnie rosnącą popularnością wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

 

GC Faktoring Polska Sp z o.o. - Franczyza GRENKE - ma swoją siedzibę w Poznaniu. Dyrektor Generalny spółki - Michał Kotlarek, związany jest z Grupą GRENKE od 2008 roku. Pierwsze kroki w Grupie stawiał jako Główny Księgowy w firmie GRENKE Finance PLC w Dublinie. Stworzył tam od podstaw scentralizowaną księgowość dla kilku krajów europejskich i zarządzał jej strukturami. Brał czynny udział w tworzeniu rozwiązań finansowych dla spółek Grupy GRENKE, dzięki którym osiągały one lepsze wyniki i poprawiały swoją płynność finansową.  

 

Doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w Polsce, jak i w krajach Europy Zachodniej, znajomość grupy GRENKE oraz rynków finansowych zaowocowały objęciem pozycji Dyrektora Generalnego firmy GC Faktoring Polska. Głównym założeniem spółki jest oferowanie faktoringu przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swój biznes i wdrażać innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie Dyrektora Generalnego Michała Kotlarka i jego zespołu oraz miła i profesjonalna obsługa klienta, pomogą w realizacji celów naszych klientów.

 

Michał Kotlarek

Dyrektor Generalny